Verenigingen

Bekijk hier alle verenigingen

Header nieuw 17.jpg

Bij MFA Lansingerland zijn wij trots op alle verenigingen die bij ons actief zijn! Je kunt voor bijna alle binnensporten bij ons terecht maar ook voor diverse sociaal-culturele verenigingen!
Ben je zelf ook op zoek naar een sport of andere leuke activiteit maar weet je nog niet bij welke vereniging? Hieronder staan alle verenigingen die bij ons actief zijn. Via de link kun je direct op de website kijken.

Atletiek
Atletiek- en wandelvereniging de Kieviten – www.dekieviten.nl

Gymnastiek, Turnen, ballet & dans
SV Doto – www.svdoto.nl
Het Balletcentrum – www.hetballetcentrum.nl
GV Saturnia – www.gvsaturnia.nl
Omnisport 2b – www.omnisport2b.nl
ASV Advendo – www.asv-advendo.nl
Karimoves – groovestudio@live.nl
Samantha Kompanje – sammykom@hotmail.com
Dans- en Sportstudio – Fervor www.fervor.nl
Helga Sauer Streetdance – www.danseninlansingerland.nl
Tenaco Rotterdam – www.tenacorotterdam.nl
T-Dance – tessa.vz@hotmail.com
Elsrobic – www.metsmusic.nl/elsrobic
Jay's Place Muziek, Zang en Dans – www.jaysplace.nl

Sociaal-Cultureel
Aan de Oever van de Rotte – www.aandeoevervanderotte.nl
Bibliotheek Oostland Bleiswijk – www.bibliotheekoostland.nl
Charles Vermeer Zanginstituut – www.charlesvermeer.nl
Muziekvereniging Concordia – www.concordiabergschenhoek.nl
Muziekvereniging Crescendo – www.crescendo-bleiswijk.nl
Jay's Place Muziek, Zang en Dans – www.jaysplace.nl
Lansing Jazzcombo
Oudheidkundige Vereniging en Museum Bleiswijk – www.ovmb.nl
Stichting Jeugdsoos Pecto's – www.pectos.nl
Stichting Muzische Vorming Bergschenhoek – www.stmvberkel.nl
Vereniging van Tekenen en Schilderen Bleiswijk – mjpalstra@hotmail.com
Acteerschuur – www.acteerschuur.nl

Korfbal
CKV N.I.O – www.ckvnio.nl

Vecht- en Krachtsport
Rayo Krav Maga and self-defense – www.rayosports.nl
Tang Soo Do – www.chungshin.nl
Sidney Kai Karateschool – www.sidneykai.com
Timmerssport – www.timmerssportfitness.nl
Bujinkan Budo Taijutsu – ramonlagrand@hotmail.com
Nonna de Bruin – www.taichiberkelenrodenrijs.nl
Taekwen De la Paz- www.taekwen.nl
Enbukan-Aikido- www.aikido3b.nl
Omnisport 2B Judo Bergschenhoek – www.omnisport2b.nl
Omnisport 2B Judo Berkel en Rodenrijs – www.omnisport2b.nl
Joyus Judo – www.joyus.nl
Kickboxing Berkel – www.kickboxingberkel.nl
Peter Salm Sport – JeffreySalm@hotmail.com
Wing Chun Kung Fu – federatie@wingchun.nl

Badminton
BBV Garage Wilgenlaan/PIP – www.bbvpip.nl
Fly over – www.bcflyover.nl
Nerash – www.nerash.nl
De Rodenrijse Shuttle – www.rodenrijseshuttle.nl

Volleybal
Volley 2b – www.volley2b.nl

Yoga/Pilates
Yogastudio Bergschenhoek – www.yogastudiobergschenhoek.nl
Pilates4you2 – www.pilates4you2.nl
De Blauwe Zone – http://www.shiatsudeblauwezone.nl
Stralende Ster (kinderyoga) – www.stralendester.com

Basketbal
Basketbalvereniging Squirrels – www.squirrels.nl

Honk- en Softbal
The Orioles – www.orioles.nl

Schietsport
Schietvereniging het Berghonk
Schietvereniging Patroon
Schietvereniging Prins Alexander
Schietvereniging Waterloo – www.svwaterloo.nl
Schietvereniging Wilhelm Tell

(Tafel)tennis
Tafeltennisvereniging Combat – www.ttvcombat.nl
Tennisschool de Brug – www.atvberkenrode.nl/tennisschool

Handbal
TOGB Handbalvereniging – www.togb.nl/handbal

Hockey
Holland Hockey – www.hollandhockey.nl
Hockeyvereniging Berkel en Rodenrijs – www.hbrhockey.nl
Hockeyvereniging Bleiswijk – www.hvbleiswijk.nl
Panasj – www.panasj.nl

Diversen
Aloha Producties (circus) – bouke@ravioli.nl
Beweeg mee 55+ – www.swsl.nl
Defana (Freerun) – http://www.defana.nl
50+ Fit – pmagdejong@zonnet.nl
Kiddosport (sportlessen voor 2 t/m 7 jr) – www.kiddosport.nl
Omnisport 2B sportieve recreatie – www.omnisport2b.nl
Snap je training – http://www.snapje.nl/
Speel-O-Theek de Speelhut – https://sites.google.com/view/speelotheek-de-speelhut/ – sotdespeelhut@gmail.com

Cookies op onze website

Deze website maakt gebruik van cookies om de nodige websitefuncties te bieden. Om de websitenavigatie en jouw online ervaring te verbeteren, websiteverkeer, gebruik en interactie te analyseren en om te helpen bij onze marketing- en advertentie-inspanningen.